ТЕМА: Витоша - Черно море 27/10/17

Отборът на Черно море отстъпи при гостуването си на Витоша Бистрица, в мач от последния кръг на плейофите в група “А" на втората осмица на Първа професионална лига. Единственият гол в мача падна в 36-ата минута от спорна дузпа, реализирана от Даниел Пеев.

Черно море започна добре срещата, но първата опасност...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 9
12:26 ч., 26.04.2018 г.
БФС обяви днес съдийските назначения за всички мачове от 32-ия кръг в Първа лига:

27 Апр 2018 г. Петък 17:30 ч.
Септемвр... цялата новина

12:20 ч., 25.04.2018 г.
Наставникът на Черно море Илиан Илиев и неговите помощници проведоха тежко комплексно занимание на своите възпитаници снощи. Тренировката бе на ... цялата новина

13:33 ч., 24.04.2018 г.
Отборът на Черно море поднови занимания след почивката, която получиха футболистите през изминалия уикенд. Първата тренировка за седмицата бе на... цялата новина

19:54 ч., 13.04.2018 г.
Черно море записа победа с 2:0 при домакинството си на Витоша в мач от 29-ия плейофен кръг на Първа лига, втора осмица. И двата гола на стадион ... цялата новина

14:48 ч., 13.04.2018 г.
Централният бранител на Черно море Даниел Димов е оптимист за представянето на тима в предстоящите седем дни, в които “моряците" ще изиграят три... цялата новина

08:56 ч., 11.04.2018 г.
Отборът на Черно море продължава подготовката си за предстоящия мач с Витоша (Бистрица). Заниманието на “моряците" вчера се проведе на стадион “... цялата новина

18:35 ч., 27.10.2017 г.
Черно море победи Витоша с 2:1 в мач от 14-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадиона в Бистрица. Мариян Огнянов (33, 55) бе точен за варн... цялата новина

09:56 ч., 24.10.2017 г.
С тренировка на стадион "Тича" стартира седмицата отборът на Черно море. За титулярите в мача с Локо Пловдив (3:0) заниманието бе с въ... цялата новина