отбор: Черноморец - Бургас
дата на раждане: 18.04.1992 г.

Новини свързани с Георги Терзиев
17:51 ч., 29.11.2021 г.
Неприятности за ЦСКА-София преди мача в Разград. Автобусът на “червените" се е счупил и е останал в Русе, където тимът бе отседнал преди мача с ... цялата новина

16:11 ч., 02.11.2020 г.
Селекционерът на мъжкия национален отбор на България Георги Дерменджиев обяви разширен списък от футболисти, повикани в състава за предстоящите ... цялата новина

23:46 ч., 14.10.2020 г.
Националният отбор на България продължи ужасното си представяне в турнира Лига на нациите и загуби от Уелс с 0:1 в четвъртия си мач от Дивизия "... цялата новина

23:43 ч., 08.10.2020 г.
Отборът на България сложи край на надеждите ни за участие на европейското първенство по футбол следващата година. Това стана факт, след като наш... цялата новина

14:27 ч., 30.09.2020 г.
Селекционерът на българския национален отбор Георги Дерменджиев определи група от 27 футболисти, на които ще разчита за предстоящия полуфинален ... цялата новина

20:57 ч., 17.11.2019 г.
България победи Чехия с 1:0 в последната си квалификация за Евро 2020 от група "А". Васил Божиков беше точен за нашите в 56-ата минута с глава.<... цялата новина

21:05 ч., 14.11.2019 г.
България загуби от Парагвай с 0:1 в приятелски мач, който се игра пред по-малко от 1000 зрители на националния стадион "Васил Левски". Единствен... цялата новина

16:01 ч., 04.11.2019 г.
Селекционерът на България Георги Дерменджиев определи финалния списък от футболисти, на които ще разчита в предстоящите двубои с Парагвай и с Че... цялата новина

23:43 ч., 14.10.2019 г.
България загуби унизително от Англия с 0:6 в европейската квалификация от група "А", която се игра на националния стадион "Васил Левски" пред ок... цялата новина

13:33 ч., 07.10.2019 г.
Две промени бяха направени в състава на мъжкия национален отбор преди двубоите с Черна гора и Англия. На местата на контузените Страхил Попов и ... цялата новина

23:57 ч., 10.09.2019 г.
Националният отбор на България по футбол записа нова загуба, макар и не в европейска квалификация, а в приятелски двубой. Нашите отстъпиха на Ей... цялата новина

15:07 ч., 27.08.2019 г.
Националният селекционер Красимир Балъков обяви разширения състав на България за предстоящата европейска квалификация срещу Англия на 7 септемвр... цялата новина

23:38 ч., 03.09.2017 г.
България загуби с 1:3 гостуването си на Холандия в среща от квалификациите от група А за Световното първенство в Русия през 2018 година.

09:20 ч., 28.08.2017 г.
По-голямата част от националният отбор на България започна подготовката си за световните квалификации срещу Швеция на 31.08.2017 от 21:45 ч. и Х... цялата новина

13:43 ч., 21.08.2017 г.
Селекционерът на "А" националния отбор Петър Хубчев обяви група от 25 футболисти за световните квалификации срещу Швеция на 31.08.2017... цялата новина