Черно море стартира сезона в Елитната до 19 години с разгром
Автор: Екип Varna24.bg 11:01 / 13.08.2018Коментари (0)2065
©
Отборът на Черно море стартира новия сезон в Елитната група до 19 години с рагромна победа. В среща от първия кръг на шампионата “моряците", водени от Мартин Христов, надиграха тима на Янтра Габрово с 5:0 на стадион “Корабостроител" под Аспаруховия мост.

Черно море стартира добре срещата и в 25-ата минута откри резултата. Антоан Вълчев успя да овладее топката на гърди и с премерен удар реализира за 1:0. Десет минути по-късно Денислав Ангелов засече с крак центриране от корнер и прониза стража на гостите за 2:0.

След почивката отново “моряците" владееха инициативата и в 55-ата минута и направиха резултата класически. Данаил Димов отбеляза третото попадение в мача. В 61-вата Денислав Ангелов проби и подаде към Антоан Вълчев, който не сгреши за 4:0. В 85-ата минута след добра комбинация между Александър Георгиев и Тугай Неджет, последният центрира в наказателното поле, където Денислав Ангелов с крак оформи крайния резултат.

В следващия кръг Черно море гостува на Нефтохимик. Мачът е в петък, 17 август, от 17,30 часа в Бургас.

Съставът: Иван Дичевски, Виктор Попов, Йордан Радев, Георги Топалов, Мартин Дичев, Петър Вуцов, Лъчезар Йорданов (65-Даниел Стоянов), Велислав Василев (48-Александър Георгиев), Данаил Димов (75-Балю Балев), Антоан Вълчев (65-Тугай Неджет), Денислав Ангелов