Спортните новини: Днес (0) | Вчера (2)
"Моряците" паднаха от румънци
Автор: Екип Varna24.bg 12:13 / 31.01.2018Коментари (0)5582
© ПФК Черно море
Черно море загуби от румънския втородивизионен клуб Дунареа с 2:3 поредната си контрола от лагера в Турция.

Ето най-интересното от двубоя по минути:

В 6-ата минута Черно море повежда в резултата. Мартин Костадинов проби отдясно, намери в наказателното поле Марек Кузма , който овладя с гръб към вратата и с обръщането си стреля за 1:0.

В 22-рата минута Иван Дичевски с добра намеса. Играч на румънския тим отправи опасен удар от границата на наказателното поле, но младият страж на "моряците" успя да спаси.

В 26-ата минута Марек Кузма бе изведен на стрелкова позиция от Румен Касабов, но нападателят се засуети и не успя да отправи удар.

В 32-рата Илиас Хасани получава директен червен картон. На негово място влиза Зехиров.

В 38-ата минута Дунареа изравнява резултата. Румънците създадоха добра контра атака и реализираха за 1:1.

В 39-ата минута Радослав Василев засече с глава центриране отдясно, но вратарят на Дунареа спаси.

В 43-тата минута Дунареа повежда в резултата. Румънците реализираха дузпа, отсъдена за нарушение.

На почивката Иван Дюлгеров заменя Иван Дичевски.

В 48-ата минута Николай Минков сгреши в средата на терена. Румънците направиха добра контраатака и покачиха резултата на 3:1.

В 58-ата минута Николай Минков с хубав пробив отдясно, поведе топката успоредно на вратата и стреля, но топката профуча на сантиметри край страничната греда.

В 79-ата минута Румен Касабов намалява резултата. Талантът от школата на Черно море препарира стража на Дунареа от пряк свободен удар.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Емил Янчев, Румен Касабов, Лъчезар Йорданов, Радослав Василев, Марек Кузма, Хасани, Александър Маккуин, Диара, Мартин Костадинов, Николай Минков.