Черно море с много тежка загуба от руснаци
Автор: Екип Varna24.bg 11:49 / 25.01.2018Коментари (0)5571
© ПФК Черно море
Черно море записа тежка загуба с 0:4 от руския Криля Советов в поредната си контрола от подготвителния лагер в Турция.

Ето най-интересното от мача по минути:

В 4-та минута първата опасна ситуация в мача бе в полза на Криля Советов. Футболист на съперника бе оставен непокрит в наказателното поле, но не успя да овладее добре топката и Макенджиев се намеси решително.

В 6-ата минута Криля Саветов повежда в резултата. Алан Чочиев с премерен изстрел от границата на наказателното поле реализира. Топката бе пратена в сглобката на вратата и Макенджиев нямаше какво да направи в тази ситуация.

В 11-ата минута Ятченко отправи удар, но Ндонгала с решителен шпагат предотврати опасна ситуация пред вратата на Черно море.

В 17-ата минута Мариян Огнянов се озова на стрелкова позиция след центриране отдясно, но стреля с глава встрани от вратата.

В 18-ата минута Денис Ткачук проби отляво и от малък ъгъл простреля Макенджиев за 2:0.

В 20-ата Благой Макенджиев в опита си да изрита топката и я подаде на Денис Ткачук, който овладя и от границата на наказателното поле реализира за 3:0.

В 42-рата минута футболист на руския тим бе фаулиран в центъра на терена от Александър Цветков. Всички играчи на варненци спряха да играят, топката попадна в състезател на Криля Советов, който напредна и сам срещу вратаря реализира за 4:0. Въпреки претенциите на варненския тим към съдията, реферът зачете попадението. Абсолютна липса на феърплей от страна на съперника.

Четири смени направи треньорът на Черно море. Мартин Минчев влиза на мястото на Георги Илиев. Емил Янчев зае мястото на Илия Миланов. Ертан Томбак сменя Мартин Костадинов, Мехди Фенуш замени Кононго. В 50-ата минута Николай Минков смени Румен Касабов.

В 53-ата минута Фенуш отправи опасен удар към вратата на съперника, но неточно. В 58-ата минута Петър Витанов влиза на мястото на Марек Кузма, а Хасани смени Миро Енчев.

В 65-ата минута Минков проби през центъра, подаде вдясно към Ертан Томбак, който центрира към Мехди Фенуш по земя в наказателното поле, но новото попълнение на Черно море стреля над вратата.

Минута по-късно Мариян Огнянов бе фаулиран на границата на наказателното поле, но изстрелът му от пряксвободен удар срещна стената.

В 76-ата Минута Мартин Минчев проби отдясно и върна топката на дъгата, където Александър Цветков стреля, но отново неточно.Четири минути по-късно отново Цветков се озова на добра позиция, но след изстрела му топката срещна тялото на бранител. В 87-ата Мартин Минчев напредна отдясно, намери на дъгата Мариян Огнянов, който с едно отправи изстрел, но над вратата.

Съставът на Черно море: 88. Благой Макенджиев, 19. Илия Миланов, 33. Мирослав Енчев, 34. Кононго, 17. Мартин Костадинов, 21. Георги Илиев (к), 6. Александър Цветков, 36. Румен Касабов, 38. Аристот Ндонгала, 22. Мариян Огнянов, 29. Марек Кузма

Резерви: 25. Иван Дюлгеров, 26. Иван Дичевски, 23. Илиас Хасани, 8. Емил Янчев, 34. Кононго, 3. Ертан Томбак, 16. Петър Витанов, 9. Мехди Фенуш, 97. Николай Минков, 44. Лъчезар Йорданов, 90. Мартин Минчев, Атанас Зехиров