Спортните новини: Днес (3) | Вчера (3)
Автор: Екип Varna24.bg 22:37 / 23.06.2017Коментари (1)2992
© ПФК Берое
Черно море завърши 2:2 срещу Берое във втората си контрола от лятната подготовка. Двубоят се игра на стадиона в Разлог.

Варненци излязоха напред в 23-ата минута като от дузпа реализира Цветелин Чунчуков. Капитанът на Черно море Георги Илиев покачи на 0:2 в 39-ата минута.

След почивката Мартин Райнов бе точен от дузпа в 53-ата минута, а Борислав Цонев изравни в 70-ата минута.

В 11-ата минута Георги Илиев се опита да изведе Атанас Зехиров зад защитата на старозагорци, но предвидливо Михаил Михайлов излезе няколко крачки напред и улови кълбото преди бившия футболист на Берое да успее да играе с топката.

В 15-ата минута Емин Ахмед напредна по дясното крило и комбинира с Педро. Последният се опита да изведе Антон Карачанаков зад защитата на моряците, но Александър Александров се намеси добре.

В 23-ата минута варненци организираха бърза контраатака чрез Георги Илиев и преминала през двойно подаване между Георги Илиев и Александър Цветков. Капитанът на Черно море бе фаулиран от Борислав Цонев в наказателното поле и главният съдия отсъди 11 метров наказателен удар и показа жълт картон на футболиста на старозагорци. Цветелин Чунчуков реализира 11 метровия наказателния удар.

Черно море стигна до втори гол в 39-ата минута, когато Георги Илиев се разписа с удар от 22 метра.

В 52-ата минута Карлос Охене изведе Борислав Цонев в наказателното поле, където Мартин Костадинов го фаулира и главният съдия отсъде 11 метров наказателене удар. Мартин Райнов бе точен от бялата точка за 1:2.

Милен Желев изведе по дясното крило Емин Ахмед в 70-ата минута. Той напредна няколко метра и центрира по земя към Руси Чернаков. Юношата на Берое опита удар от точката за изпълнение на 11 метров наказателен удар, но не намери по най-добрия начин кълбото, което все пак попадна в Борислав Цонев, който от 2 метра изравни 2:2.

Берое - Черно море 2:2
Голмайстори:
0:1 Цветелин Чунчуков 23′(д), 0:2 Георги Илиев 39′, 1:2 Мартин Райнов 53′(д), 2:2 Борислав Цонев 70′

Берое: Михаил Михайлов (46′ - Душан Перниш), Емин Ахмед, Павел Виданов (64′ - Георги Динков), Камен Хаджиев (46′ - Асен Георгиев), Веселин Пенев (к) (64′ - Александър Хардалов (80′ - Веселин Пенев)), Мартин Райнов (64′ - Милен Желев), Карлос Охене (64′ - Атанас Панов), Педро Еуженио (64′ - Надим Ангелов), Борислав Цонев, Денислав Станчев, Антон Карачанаков (36′ - Руси Чернаков);

Черно море: Емил Михайлов, Ондрей Сукуп, Илиас Хасани, Александър Александров, Витиня, Георги Илиев (к), Александър Цветков, Мариян Огнянов, Атанас Зехиров, Борислав Балджийски, Цветелин Чунчуков (Иван Дичевски, Иван Дюлгеров, Емил Янчев, Стефан Станчев, ,Мартин Костадинов, Ертан Томбак, Николай Минков, Иван Коконов, Марек Кузма);

Вижте 4-те попадения в контролата в прикачените файлове!