Спортните новини: Днес (0) | Вчера (9)
Морето загуби от Левски в Каварна
19:30 / 07.05.2017 Източник: sport.varna24.bg Отпечатай Изпрати
© ПФК Черно море
Черно море загуби от Левски с 0:1 в мач от 31-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадиона в Каварна. Единственият гол падна в 39-ата минута и бе дело на Сукуна.

"Моряците" играха 20-ина минути с човек по-малко заради втори жълт картон на Сукуп.

Черно море остава на четвърто място в класирането с актив от 46 точки.

Още в 5-ата минута "моряците" организираха хубава атака, при която Борислав Балдйжиски стреля от границата на наказателното поле, но вратарят на гостите успя да боксира.

В края на полувремето отново Борислав Балджийски шутира опасно, но този път топката мина над вратата в аут.

В 54-ата минута Михаил Венков засече топката с глава, но за пореден път вратарят на Левски извади късмет, тъй като кълбото профуча над напречната греда.