Черно море с реми срещу Ботев (Пд) в полуфинал за Купата
Автор: Екип Varna24.bg 15:35 / 09.03.2017Коментари (0)1598
© ПФК Черно море
В първи полуфинален двубой от турнира за купата на БФС юношите старша възраст на Черно море завършиха наравно 1:1 с връстниците си от Ботев (Пд).

Варненци започнаха по-активно и имаха няколко добри ситуации, като най-добрата възможност преди почивката пропиля Мартин Минчев.

В 58-ата минута при една от редките си атаки гостите стигнаха до попадение, след като топката се отби от напречната греда и при добавката точен бе Милен Златков.

Моряците реагираха веднага и се хвърлиха на щурм, като пропуснаха няколко положения, но все пак стигнаха до равенството.

В 80-ата минута Илиан Илиев бе точен от непряк свободен удар в наказателното поле на съперника.

За клубния сайт наставникът на домакините Тодор Каменов заяви, че е доволен от старанието на момчетата , но не и от пропуснатите шансове и резултата, който оставя сблъсъка открит.

Реваншът е на 15 март, от 11 ч., на базата в Коматево.

Черно море: Иван Дюлгеров, Ертан Томбак, Йордан Радев, Емил Янчев, Добромир Добрев, Румен Касабов, Мартин Дичев / 60-Георги Топалов/, Илиан Илиев, Лъчезар Йорданов,Виктор Попов/60-Влад Михайлов/, Мартин Минчев.