Спортните новини: Днес (0) | Вчера (2)
Изключително тежка и неприятна загуба за малките "моряци"
Автор: Екип Varna24.bg 10:23 / 08.03.2017Коментари (0)1407
© ПФК Черно море
Родените през 2003 година надежди от ДЮШ на Черно море допуснаха тежка загуба с 1:7 от Левски в първи полуфинален двубой от турнира за Купата на БФС.

Срещата се игра на изкуствения терен на Герена и след няколко груби грешки на варненци домакините вкараха три безответни гола до почивката.

"Сините" увеличиха преднината си през второто полувреме, а почетното попадение за гостите, които уцелиха и гредата при 5:1, реализира Антонио Фоти.

За клубния сайт наставникът на моряците Иван Николов заяви, че въпреки тежкото поражение, очаква възпитаниците му да се мобилизират и да се представят достойно на реванша, който е на 16 март от 11 часа на стадион "Корабостроител" във Варна.

Черно море 2003: Галин Григоров, Ясен Минчев, Боян Арзатов, Теодор Йорданов /50-Йордан Дженев/, Кирил Георгиев /35- Светлин Желев/, Стелиян Чалъков, Иван Томов /24- Пресиян Михайлов/, Антонио Фоти, Петър Иванов, Пламен Стоилов / 24-Денислав Славов/, Берк Гюней.