Спортните новини: Днес (1) | Вчера (7)
Черно море подходи лежерно в контрола с Белослав
Автор: Екип Varna24.bg 16:34 / 28.02.2017Коментари (0)1839
© ПФК Черно море
В последната си проверка от зимната подготовка старшата възраст на Черно море завърши наравно 2:2 при гостуването си на Белослав. Проверката се игра на отличен терен, което позволи на моряците да открият резултата в 25-ата минута, когато след корнер Емил Янчев засече с глава и откри за 0:1.

След това моряците пропуснаха още няколко положения. В 42-ата минута след грешка в защита на Черно море домакините успяха да изравнят 1:1.

През второто полувреме моряците отново поведоха в резултата в 55-ата минута с гол на Светослав Павлов, който засече на втора греда успоредно на голлинията центриране. Черно море продължи да пропуска и след нова грешка в 80-ата минута домакините изравниха резултата 2:2.

За медийна група "Черно море" наставникът на моряците Тодор Каменов заяви, че не е доволен от показаното, тъй като възпитаниците му са подходили малко лежерно към срещата, но все пак е било полезна генерална репетиция преди старта на първенство в елитната група до 19 години.

Следващата неделя от 14:30 моряците гостуват на Левски в мач от 16 кръг.