Спортните новини: Днес (3) | Вчера (3)
ТЕМА: Черно море - Пирин 26/09/15

Черно море взе трите точки пред своя публика в мач от 10-ия кръг на А група. С минимален успех резултат 1:0 "моряците" се наложиха срещу съперника си Пирин Благоевград.

Единственият гол в срещата отбеляза Симеон Райков след центриране по земя, което Антон Костадинов се опита да изчисти с...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 11
18:45 ч., 26.09.2015 г.
"Нормалните неща правим, след едно не лошо първо полувреме имахме моменти на слабости, имаше критични моменти, в крайна сметка имахме мач и... цялата новина

18:42 ч., 26.09.2015 г.
"Една много елементарна грешка ни коства загубата. Отборът се стара, имаше желание, направиха се хубави работи. Жалко, че за сетен път ситу... цялата новина

08:47 ч., 26.09.2015 г.
Черно море приема Пирин днес от 16:15 часа в мач от 10-ия кръг в "А" група. С този двубой започва втората четвъртина от шампионата. Пъ... цялата новина

18:14 ч., 25.09.2015 г.
Носителят на купа България и Суперкупата на страната Черно море днес проведе последна тренировка преди домакинството на Пирин Бл от 10-ия кръг н... цялата новина

16:02 ч., 25.09.2015 г.
Футболистите на ОФК Пирин Благоевград ще се опитат да поднесат изненадата в предстоящия мач срещу Черно Море Варна и да вземат трите точки. ... цялата новина

12:12 ч., 25.09.2015 г.
След силния мач и хеттрика в мача за купата в Разлог Вилиян Бижев ще поведе атаката на Черно море и в утрешното домакинство с Пирин от "А" ... цялата новина

12:09 ч., 25.09.2015 г.
Бившият футболист на Черно море Станислав Стоянов е убеден в трите точки срещу Пирин. "Бием ги не на 100, а на 1000 процента. Очаквам да вкараме... цялата новина

08:19 ч., 25.09.2015 г.
Португалският краен бранител Педро Еуженио подписа договор с Черно море, след като изкара кратък пробен период при варненци. Двете страни постиг... цялата новина

13:37 ч., 24.09.2015 г.
Съдийската комисия към Българския футболен съюз определи съдиите за десетия кръг на А група. Срещата между Черно море и Пирин е поверена на... цялата новина

14:26 ч., 18.09.2015 г.
Португалецът Педро Еуженио направи първа тренировка с Черно море вчера предобед. Той се появи на "Тича" с №77.