Спортните новини: Днес (0) | Вчера (3)
Страхотно представяне на малките "моряци"
Автор: Екип Varna24.bg 16:25 / 18.09.2018Коментари (0)2017
©
Страхотно представяне записа детско юношеската школа на Черно море през изминалия уикенд. “Моряците" допуснаха само едно равенство в общо седемте си мача в различните възрастови групи.

19-годишните таланти на варненския клуб, водени от Мартин Христов, спечелиха със 7:0 гостуването си на Марек в Дупница в мач от 6-ия кръг на Елитната група U19. Подробности виж тук

Юношите младша възраст на Черно море U17 с треньор Тодор Каменов надиграха Витоша Бистрица като гости с 2:0. Подробности виж тук

15-годишните футболисти на Станислав Стоянов пък удариха като гости Черноморец Бургас с 3:0 в Елитната група U15. Подробности виж тук

Родените през 2003 година футболисти на Николай Кънчев надиграха градския съперник Спартак Варна с 1:0 на стадион “Локомотив". Единствения гол в мача реализира Берк Джевдет в 35-ата минута. В следващия кръг Черно море приема тима на Олимпик. Мачът е в сряда, 19 септември от 10,30 часа под моста.

Съставът на Черно море, 2003 година: Денислав Жеков, Стелиян Чалъков, Кирил Георгиев, Пламен Стоилов, Наско Янков, Пресиян Михайлов, Берк Джевдет, Атанас Йовчев, Алекс Цеков, Даниел Тодоров, Денислав Славов (Йордан Дженев, Ясен Минчев, Еркан Реджебов, Галин Григоров, Виктор Тодоров, Габриел Петков).

Набор 2005 година с треньор Георги Попов пък завърши 0:0 срещу Спартак, родени 2004 година, на стадион “Локомотив".

Черно море 2006 година, с треньор Калоян Георгиев, разпиля тима на Шумен като гост с 6:1. На почивката варненци водеха с 3:0. По два гола за успеха реализираха Пламен Аршев и Кристиян Евдокиев, а по един добавиха Ивелин Милков и Андриан Попов. В събота, 22 септември, “моряците" приемат тима на “Тича".

Съставът на Черно море, 2006 г.: Валентин Димитров, Мартин Иванов, Даниел Райчев, Жулиян Янев, Йордан Тосков, Пламен Аршев, Георги Пасков, Даниел Георгиев, Кристиано Николаев, Ивелин Милков, Кристиян Евдокиев (Андриан Попов, Драгомир Няголов, Денис Хаджиев, Борислав Панайотов, Мартин Стелиянов, Димитър Павлу, Златан Бонар, Борис Колчев).

Черно море, 2007 година, с наставник Тодор Марев, спечелиха с 2:0 срещу Тича, като головете реализираха Васко Касабов и Иво Димитров преди почивката. В събота, 22 септември, варненци играят с Доростол Силистра от 10:30 часа.

Съставът на Черно море, 2007 г.: Марсел Маринов, Даниел Дойчинов, Лъчезар Статев, Виктор Коджабоюков, Кристиан Андонов, Кристиян Костадинов, Ивайло Динев, Ивайло Димитров, Васил Касабов, Кристиян Иванов, Денислав Хасанов (Георги Монев, Ивайло Радев, Данаил Атанс, Мартин Добрев, Християн Саров, Васил манев, Кирил Андреев, Алекзандър Мавродиев).

Най-малките таланти на Черно море, родени 2008, 2009 и 2010 година, с треньори – съответно Страхил Байчев, Мирослав Мирчев и Енчо Петев, започват първенствата си следващата седмица.