Черно море вкара шест гола в Елитната до 15 години
Автор: Екип Varna24.bg 11:20 / 11.03.2018Коментари (0)6804
© ПФК Черно море
Отборът на Черно море записа победа с 6:2 при гостуването си на Светкавица Търговище в мач от 13-ия кръг на Елитната група до 15 години, Североизточна зона. “Моряците" поведоха в резултата с 4:0 преди почивката, а през втората част двата тима си отбелязаха по два гола. Хеттрик за успеха на варненци реализира Денислав Славов, на два пъти точен бе Тони Иванов, а веднъж се разписа Берк Джевдет.

Така Черно море остава на втората позиция в класирането след лидера Лудогорец. Трети е тимът на градския съперник Спартак 1918, който е с четири точки след “моряците".

В следващия кръг Черно море гостува на Добруджа. Мачът е на 17 март от 14 часа.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Кирил Георгиев, Наско Янков, Боян Арзатов, Петър Иванов, Пресиян Михайлов, Стилиян Чалъков, Денислав Славов, Берк Джевдет, Еркан Мъстънов, Тони Иванов (Денислав Жеков, Йордан Дженев, Иван Пашанов, Светлин Желев, Иван Пламенов, Пламен Стоилов, Благовест Димитров).