Спортните новини: Днес (2) | Вчера (7)
Черно море загуби от израелци
Автор: Екип Varna24.bg 15:46 / 01.07.2017Коментари (0)2327
© ПФК Черно море
Черно море загуби с 2:3 срещу Бней Йехуда в приятелски мач, игран в комплекс "Царско село". Всичките голове в двубоя бяха реализирани през втората част.

В 56-ата минута израелският отбор поведе с 1:0, а десет минути след това Бней реализира и второто си попадение в двубоя.

В 70-ата минута Мартин Костадинов подаде към Марек Кузма пред дъгата на наказателното поле. Той овладя топката, финтира бранителите и се разписа със силен удар по земя за 1:2.

В 82-ата минута Бней Йехуда реализира третото си попадение след бърза контра.

Пет минути по-късно Николай Минков подаде към Илиан Илиев на дъгата на наказателното поле, той върна към Минков, който овладя топката и подаде успоредно на голлинията към Иван Коконов, който на празна врата не сгреши за крайното 2:3.

Черно море: Eмил Михайлов, Мартин Костадинов, Илиас Хасани, Ондрей Сукуп, Орлин Старокин, Мариян Огнянов, Георги Илиев, Александър Цветков, Георги Божилов, Атанас Зехиров, Цветелин Чунчуков (като резерви след почивката влязоха Иван Дюлгеров, Борислав Балджииски, Ертан Томбак, Иван Коконов, Илиан Илиев, Николай Минков, Марек Кузма и Ерих Шабан).