Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
Черно море научава името на съперника си за Купата днес
Автор: Екип Varna24.bg 08:14 / 16.12.2014Коментари (9)1616
©
Днес в 11:00 ч. ще се проведе жребият за четвъртфиналите в турнира за Купата на България.

Класиралите се от втория кръг отбори чрез пълен жребий ще определят четири двойки, които ще излъчат крайните победители по системата на отстраняването в две футболни срещи.

Седем отбора вече са известни, а последният четвъртфиналист ще определят отборите на ПФК Берое и ПФК Лудогорец в две срещи при разменено гостуване на 15 и 22 февруари 2015 г.

-1

Само дано не ни се падне БотевЪ, че са страаашно силни, и ще ни бият с по 5-6 гола в двата мача хахаххахаххахаха
0

Тея коне, освен с Ботев - който бе мача на десетилетието за тях, с друг не могат да играят... и Хасково ще ги отстрани в 2 мача... дотук бехте мангали!
+2

Обикновенно след слаб противник се пада силен! Все пак дано да е някой от Хасково или адашите от Горна Оряховица!
-2

То ,жребий ще има, но не се знае дали ще има локо.Собственик няма ,и не се задава желаещ.Кой ще вземе клуб с милиони задължения,и петно за уговаряне на мачове.Последен пример ,мача с локо Сф.
+3

Локо ще научи съперника си днес, а жълтите комплексари кога ще си го научат, може би догодина, хахах.. не спряха да плюят и обиждат издънката ни, но нищо, нека не им се сърдим, не е лесно така да се изгаври някой насред комплексчето ти и да те изхвърли за купата :) Поне се разбра, че са ВЕЧНО ВТОРИ ВЪВ Пловдив, Ако изобщо са в Пловдив :) Както и да е ... За купата си пожелавам Локомотив Сф, защото всички знаем кое животно хапе най-силно... раненото! Пада ни се Локо Сф и отиваме на 1/2 финал за купата! Ако не е Локо Сф, пожелавам си едно Черно-бяло дерби със Горна Оряховица! ... ЛОКО Пловдив ДО ПОСЛЕДЕН ДЪХ...

Григор Димитров е в Топ 5 на света по асове през годината
Живомир Добрев, "Комодор" (Варна): България може да влезе в Топ 10 на ватерпола в Европа!